Ons team

Rik de Boer

Rik de Boer
Oprichter
rik.deboer@schaalplus.nl

Ons team Hans Kemp

Hans Kemp
Programmadirecteur Digital Design
hans.kemp@schaalplus.nl

Ment_Kuiper_450x450

Ment Kuiper
Manager Programma en Trainingen
ment.kuiper@schaalplus.nl

Marieke van Heek Business Unit Manager SCHAAL+

Marieke van Heek
Business Unit Manager
marieke.vanheek@schaalplus.nl

Jaap-Konter-website

Jaap Konter
Business Consultant
jaap.konter@schaalplus.nl

yorn_bachofner_450x450

Yorn Bachofner
Business Consultant
yorn.bachofner@schaalplus.nl

Victor Groothoff Commercieel Directeur Schaal+

Victor Groothoff
Commercieel Directeur
victor.groothoff@schaalplus.nl

Monique-van-spronsen-website

Monique van Spronsen
Office Manager
monique.vanspronsen@schaalplus.nl

Eliza_abraham_450x450

Eliza Abraham
Programma Coördinator
eliza.abraham@schaalplus.nl