Ons team

Rik de Boer

Rik de Boer
Oprichter
rik.deboer@schaalplus.nl

Vincent-web-1

Vincent Roders
Program Director Digital Marketing
vincent.roders@schaalplus.nl

Ons team Hans Kemp

Hans Kemp
Program Director Digital Design
hans.kemp@schaalplus.nl

Ment_450x450

Ment Kuiper
Programma- en innovatiemanager
ment.kuiper@schaalplus.nl

Victor_450x450

Victor Groothoff
Commercieel Directeur
victor.groothoff@schaalplus.nl

Monique_450x450

Monique van Spronsen
Office Manager
monique.vanspronsen@schaalplus.nl

Nieuwe medewerker 716x548

Eliza Abraham
Programma Coördinator
eliza.abraham@schaalplus.nl

Marit Berghout 450x450

Marit Berghout
Communicatie & PR manager
marit.berghout@schaalplus.nl

Ilse van den Hoven 450x450

Ilse van den Hoven
Online Marketeer
ilse.vandenhoven@schaalplus.nl